Sirv (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Host
oc: Òste

en: Original image
oc: Imatge original

en: Key
oc: Clau

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
