Sirv (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
