Sirv (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално
