Sirv (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: File
sv: Fil

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Default
sv: Förvald

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Host
sv: Värd

en: Original image
sv: Originalbild

en: Key
sv: Nyckel

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Add profile
sv: Lägg till profil

en: Save profile
sv: Spara profil

en: Delete profile
sv: Radera profil

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Bucket
sv: Hink

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget
