Sirv (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: File
th: ไฟล์

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: False
th: เท็จ

en: Host
th: โฮสต์

en: Key
th: คีย์

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้

en: Save profile
th: บันทึกโปรไฟล์

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
