Sirv (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
