Sirv (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: File
ca: Fitxer

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Original image
ca: Imatge original

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Delete profile
ca: Elimina el perfil

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res
