Sirv (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: File
da: Fil

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Default
da: Standard

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Original image
da: Originalt billede

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: Add profile
da: Tilføj profil

en: Save profile
da: Gem profil

en: Delete profile
da: Slet profil

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet
