Sirv (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Nothing
ka: არაფერი
