Sirv (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Vertical
ps: نېغ
