Sirv (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Original image
sl: Prvotna slika
