Sirv (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: File
te: ఫైల్

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం
