Sirv (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
