Sirv (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: view
uk: переглянути

en: File
uk: Файл

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Other options
uk: Інші опції

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Add profile
uk: Додати профіль

en: Save profile
uk: Зберегти профіль

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Fullscreen only
uk: Лише у повноекранному режимі

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: (Machine name: @name)
uk: (Машинне ім'я: @name)
