Sirv (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
