Sirv (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Original image
et: Algne pilt

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Save profile
et: Salvesta profiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
