Sirv (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Save profile
hr: Spremi profil

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
