Sirv (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: view
hu: megtekintés

en: File
hu: Fájl

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Other options
hu: Egyéb lehetőségek

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Add profile
hu: Profil hozzáadása

en: Save profile
hu: Profil mentése

en: Delete profile
hu: Profil törlése

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi
