Sirv (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Original image
jv: Gambar asli

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
