Sirv (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: File
mr: फाईल

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
