Sirv (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
