Sirv (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Other options
nl: Andere opties

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Add profile
nl: Profiel toevoegen

en: Save profile
nl: Profiel opslaan

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: (Machine name: @name)
nl: (Systeemnaam: @name)
