Sirv (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Add profile
pl: Dodaj profil

en: Save profile
pl: Zapisz profil

en: Delete profile
pl: Usuń profil

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego
