Sirv (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: File
ro: Fișier

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Default
ro: Implicit

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Edit profile
ro: Editează profilul

en: Delete profile
ro: Șterge profilul

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic
