Sirv (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: view
ru: представление

en: File
ru: Файл

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Default
ru: По умолчанию

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Other options
ru: Другие опции

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль

en: Save profile
ru: Сохранить профиль

en: Delete profile
ru: Удалить профиль

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: (Machine name: @name)
ru: (Машинное имя: @name)
