Sirv (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: view
tr: görüntüle

en: File
tr: Dosya

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: Save profile
tr: Profili kaydet

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
