Site Alert (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 20 minutes
it: 20 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto
