Site Alert (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 2 minutes
pl: 2 minuty

en: Page elements
pl: Elementy strony
