Site Alert (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: Page elements
tr: Sayfa elemanları
