Site Alert (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Timeout
uk: Час очікування

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 20 minutes
uk: 20 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 2 minutes
uk: 2 хвилини

en: Page elements
uk: Елементи сторінки
