Site Alert (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
da: 1 time

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 20 minutes
da: 20 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Page elements
da: Sideelementer
