Site Alert (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 20 minutes
hu: 20 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 2 minutes
hu: 2 perc

en: Page elements
hu: Oldalelemek
