Site Alert (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 20 minutes
ru: 20 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: Page elements
ru: Элементы страницы
