Site Alert (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 20 minutes
sk: 20 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta
