Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Block
bn: ব্লক

en: Module
bn: মডিউল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Line
bn: লাইন

en: Code
bn: কোড

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
