Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (44 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Count
bo: གྲངས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Minimum cache lifetime
bo: ཆེས་ཉུང་བའི་བར་གསོག་གི་དུས་ཡུན

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Pass
bo: ལེགས་འགྲུབ

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
bo: ལྷུ་ལག་ལ་གནས་སྐབས་གསོག་འཇོག་བྱེད་མི་ཐུབ་པ། རྒྱུ་མཚན་ནི་ཁྱེད་ཀྱིས་ནང་དོན་གྱི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པའི་མ་དཔེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་འདུག

en: Expiration of cached pages
bo: བར་གསོག་བྱས་པའི་དྲ་ངོས་ཀྱི་དུས་ཡོལ་ཚད
