Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Roles
bs: Uloge

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Code
bs: Kod

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Rows
bs: Redova

en: Global
bs: Globalni
