Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Summary
cs: Souhrn

en: Path
cs: Cesta

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Paths
cs: Cesty

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: User
cs: Uživatel

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Database
cs: databáze

en: Module
cs: Modul

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Severity
cs: Vážnost

en: Count
cs: Počet

en: Warning
cs: Varování

en: Line
cs: Řádek

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: State
cs: Stav

en: Terms
cs: Termíny

en: Code
cs: Kód

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Class
cs: Třída

en: Users
cs: Uživatelé

en: Minimum cache lifetime
cs: Minimální životnost cache

en: Rows
cs: Řádky

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: Missing
cs: Chybějící

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Reason
cs: Důvod

en: Information
cs: Informace

en: Global
cs: Globální

en: Report
cs: Výkaz

en: Pass
cs: Úspěšně dokončeno

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
cs: Ukládání obsahu bloků do mezipaměti bylo deaktivováno, protože jsou zapnuté moduly omezující přístup k obsahu.

en: Expiration of cached pages
cs: Expirace stránek uložených do mezipaměti

en: There are no enabled views.
cs: Žádné pohledy nejsou zapnuté.
