Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (51 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: Development
da: Udvikling

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Content types
da: Indholdstyper

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: Path
da: Sti

en: Updates
da: Opdateringer

en: Unknown
da: Ukendt

en: Paths
da: Stier

en: Back to top
da: Tilbage til toppen

en: User
da: Bruger

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Module
da: Modul

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Custom
da: Tilpasset

en: Roles
da: Roller

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Severity
da: Grad

en: Count
da: Antal

en: Warning
da: Advarsel

en: Line
da: Linje

en: State
da: Status

en: Terms
da: Ord

en: Code
da: Kode

en: Security
da: Sikkerhed

en: Role
da: Rolle

en: Class
da: Klasse

en: Users
da: Brugere

en: Minimum cache lifetime
da: Mindste cache-levetid

en: Rows
da: Rækker

en: Last run
da: Sidst kørt

en: Engine
da: Maskine

en: Missing
da: Mangler

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Reason
da: Begrundelse

en: Duplicates
da: Dubletter

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Report
da: Rapport

en: Pass
da: Lykkedes

en: Taxonomy vocabularies
da: Taksonomi ordforråd

en: Disabled modules
da: Deaktiverede moduler

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
da: Bemærk at blokcachen er inaktiv, når du har aktiveret moduler, der bruger adgangsbegrænsing.

en: Expiration of cached pages
da: Udløb af cachede sider

en: There are no enabled views.
da: Der er ingen aktive views.

en: Bundle Name
da: Bundle-navn
