Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Path
hr: Putanja

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Paths
hr: Putanje

en: User
hr: Korisnik

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Module
hr: Modul

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Count
hr: Broj

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Line
hr: Redak

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: State
hr: Država

en: Code
hr: Kôd

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Minimum cache lifetime
hr: Minimalno trajanje priručne memorije

en: Rows
hr: Redovi

en: Global
hr: Opće

en: Pass
hr: Uspjeh

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
hr: Priručna memorija blokova je neaktivna jer imate omogućene module koji određuju ograničenja pristupa sadržaju.

en: Expiration of cached pages
hr: Trajanje stranica u priručnoj memoriji
