Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Module
ka: მოდული

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Collation
ka: კოლაცია

en: Roles
ka: როლები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Line
ka: ხაზი

en: Code
ka: კოდი

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Info
ka: ინფო

en: Cron
ka: კრონი

en: Global
ka: გლობალური
