Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Paths
lt: Keliai

en: User
lt: Narys

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Module
lt: Modulis

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Count
lt: Skaičius

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Line
lt: Eilutė

en: Caching
lt: Kešavimas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Code
lt: Kodas

en: Security
lt: Saugumas

en: Role
lt: Rolė

en: Class
lt: Klasė

en: Users
lt: Nariai

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Info
lt: Informacija

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Reason
lt: Priežastis

en: Global
lt: Globalus

en: Report
lt: Ataskaita

en: Pass
lt: Pavyko

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
lt: Blokų kešavimas neaktyvus nes jūs įjungėte modulius nustatančius turinio priėjimą.

en: Expiration of cached pages
lt: Talpykloje laikomų puslapių galiojimo pasibaigimas.
