Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: Views
ro: Vizualizări

en: Path
ro: Cale

en: Updates
ro: Actualizări

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Database
ro: Bază de date

en: Module
ro: Modul

en: Custom
ro: Personalizat

en: Roles
ro: Roluri

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Severity
ro: Gravitate

en: Count
ro: Contor

en: Warning
ro: Avertizare

en: Line
ro: Linie

en: State
ro: Status

en: Code
ro: Cod

en: Role
ro: Rol

en: Class
ro: Clasă

en: Users
ro: Utilizatori

en: Minimum cache lifetime
ro: Viaţa minimă cache

en: Rows
ro: Rânduri

en: Info
ro: Informație

en: Missing
ro: Lipsește

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Information
ro: Informații

en: Pass
ro: Trecut

en: Disabled modules
ro: Module dezactivate

en: Expiration of cached pages
ro: Expirarea paginilor din cache

en: Existing
ro: Existent

en: There are no enabled views.
ro: Nu există views-uri activate.
