Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Paths
sk: Cesty

en: Back to top
sk: Späť hore

en: User
sk: Používateľ

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Module
sk: Modul

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Count
sk: Počet

en: Default class
sk: Predvolená trieda

en: Warning
sk: Varovanie

en: Line
sk: Riadok

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Code
sk: Kód

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Class
sk: Trieda

en: Users
sk: Používatelia

en: Minimum cache lifetime
sk: Minimálna životnosť vyrovnávacej pamäte

en: Rows
sk: Riadky

en: Last run
sk: Naposledy spustené

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Reason
sk: Dôvod

en: Information
sk: Informácia

en: Global
sk: Globálny

en: Pass
sk: Úspešné

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
sk: Použitie vyrovnávacej pamäte pre bloky nie je aktívne, pretože sú zapnuté moduly, ktoré definujú prístupové práva k obsahu.

en: Expiration of cached pages
sk: Expirácia stránok vo vyrovnávacej pamäti
