Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (51 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Views
sv: Vyer

en: Path
sv: Sökväg

en: Updates
sv: Uppdateringar

en: Unknown
sv: Okänd

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Back to top
sv: Tillbaka till toppen

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Database
sv: Databas

en: Module
sv: Modul

en: Custom
sv: Anpassad

en: Roles
sv: Roller

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Severity
sv: Grad

en: Count
sv: Antal

en: Warning
sv: Varning

en: Line
sv: Rad

en: Caching
sv: Cachning

en: State
sv: Läge

en: Terms
sv: Termer

en: Code
sv: Kod

en: Security
sv: Säkerhet

en: Role
sv: Roll

en: Class
sv: Klass

en: Users
sv: Användare

en: Minimum cache lifetime
sv: Minsta tid en cachad sida sparas

en: Rows
sv: Rader

en: Info
sv: Information

en: Last run
sv: Kördes senast

en: Missing
sv: Saknas

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Reason
sv: Orsak

en: Global
sv: Globalt

en: Report
sv: Rapportera

en: Pass
sv: Godkännande

en: Disabled modules
sv: Inaktiverade moduler

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
sv: Cachning av block är inaktiverat eftersom du har aktiverat moduler som definierar begränsning av åtkomst till innehåll.

en: Expiration of cached pages
sv: Förfallotid för cachade sidor

en: There are no enabled views.
sv: Det finns inga aktiverade vyer.
