Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume

en: Path
ast: Camín

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Severity
ast: Severidá

en: Count
ast: Cuenta

en: Line
ast: Llinia

en: Caching
ast: Caché

en: Code
ast: Códigu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Rows
ast: Fileres
