Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Path
be: Сцежка

en: Updates
be: Абнаўленні

en: Unknown
be: Невядомы

en: Paths
be: Шляхі

en: User
be: Карыстальнік

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Module
be: Модуль

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Count
be: Колькасць

en: Warning
be: Увага

en: Line
be: Радок

en: Caching
be: Кэшаванне

en: Code
be: Код

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Minimum cache lifetime
be: Мінімальны час жыцьця кэшу

en: Rows
be: Радкі

en: Info
be: Інфармацыя

en: Cron
be: Крон

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Running
be: Працуе

en: Pass
be: Пройдзены

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
be: Кэшаванне блока неактыўнае, паколькі вы ўключылі модулі, якія вызначаюць абмежаванні доступу да змесціва.

en: Expiration of cached pages
be: Заканчэнне тэрміна дзеяння кэшаваных старонак
