Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: Updates
bg: Промени

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Severity
bg: Строгост

en: Count
bg: Брой

en: Caching
bg: Кеширане

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Minimum cache lifetime
bg: Минимален живот на кеша

en: Reason
bg: Причина

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули
