Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Paths
cy: Llwybrau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Code
cy: côd

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Minimum cache lifetime
cy: Hyd oes lleiaf storfa

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: Global
cy: Eang

en: Disabled modules
cy: Modiwlau wedi eu anablu
