Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Paths
el: Διαδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Module
el: Μονάδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Line
el: Γραμμή

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: State
el: Κατάσταση

en: Code
el: Κωδικός

en: Role
el: Ρόλος

en: Class
el: Κλάση

en: Users
el: Χρήστες

en: Minimum cache lifetime
el: Ελάχιστος χρόνος ζωής λανθάνουσας μνήμης

en: Rows
el: Γραμμές

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Reason
el: Αιτία

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Global
el: Καθολικό

en: Report
el: Αναφορά

en: Pass
el: Επιτυχία

en: Disabled modules
el: Απενεργοποιημένες μονάδες

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
el: Η λανθάνουσα μνήμη μπλοκ είναι απενεργοποιημένη επειδή έχετε ενεργοποιήσει μονάδες που ορίζουν περιορισμούς στην πρόσβαση του περιεχομένου.

en: Expiration of cached pages
el: Λήξη  σελίδων λανθάνουσας μνήμης

en: There are no enabled views.
el: Δεν υπάρχουν ενεργοποιημένα views.
